Spānija - Francija 0:1
Spānija - Francija 1:1

UEFA U - 21 Eiropas čempionāts futbolā. Pusfināls. Vācija - Rumānija

Aizraujošākie spēles momenti: Vācijas U-21 futbolisti uzvar Rumāniju un iekļūst finālā

Itālijā, Boloņā, futbola kaislības EIropas čempionāts  U-21 tuvojas kulminācijai, un aizraujošā pusfināla spēlē ceturtdien esošie Eiropas čempioni Vācijas futbolisti ar 4:2 uzvarēja Rumānijas U-21 valstsvienību.

Spēles rezultātu atklāja Vācijas izlases spēlētājs afgāņu izcelsmes uzbrūkošais pussargs Nadiems Amiri, spēles 21. minūtē izvirzot savu komandu vadībā.

Amiri izvirza Vāciju vadībā

Tiesa gan, Rumānija visai ātri atspēlējās. Jau pēc dažām minūtēm Georgs Puškašs realizēja 11 metru soda sitienu, panākot neizšķirtu.

Puškašs realizē soda sitienu

Tieši Puškašs bija tas, kurš izvirzīja Rumāniju vadībā, kad guva vārtus spēles 44. minūtē. Rumānijas dominance turpinājās arī pirmā puslaika kompensācijas laikā.

Rumānija izvirzās vadībā

Otrā puslaika ievadā Vācijai bija iespēja izlīdzināt spēles rezultātu - sekmīgi 11 metru soda sitienu izpildīja Luka Valdšmits, panākot neizšķirtu.

Valdšmits realizē 11 metru soda sitienu

90. minūtē standartsituāciju izpildīja Valdšmits, izvirzot Vācijas izlasi vadībā.

Valdšmits izvirza Vāciju vadībā

Ar to gan vēl nebija gana - cerības izlīdzināt rezultātu sagrāva Amiri.

Amiri sagrauj Rumānijas cerības

Vēlāk ceturtdien par iespēju tikt finālā cīnīsies Spānijas un Francijas vienaudži. Arī šī spēle būs redzama tiešraidē LTV7 un LSM.lv plkst. 21.50.