Āfrikas Nāciju kausa izcīņā futbolā noskaidroti pusfinālu pāri

Pēdējo ceļazīmi uz Āfrikas Nāciju kausa pusfinālu ceturtdien Ēģiptē izcīnīja Tunisijas izlase, kas ar 3:0 uzvarēja Madagaskaras futbolistus, liecina rīkotāju informācija. Āfrikas prestižākajā turnīrā tunisieši pusfinālā mērosies spēkiem ar Senegālu. 

Otrā pusfinālā tiksies Alžīrijas un Nigērijas valstsvienības. Alžīrieši ceturtdaļfinālā cīnījās neizšķirti ar Kotdivuāru, bet bija pārāki pēcspēles 11 metru sitienos (4:3), savukārt Nigērijas valstsvienība uzvarēja Dienvidāfriku (2:1). Senegāla vietu pusfinālā nodrošināja ar uzvaru 1:0 pār Beninu. 

Pusfināli Kairā risināsies svētdien, bet trofejas ieguvēji izšķirošajā mačā Ēģiptes galvaspilsētā kļūs zināmi 19.jūlijā. Sākotnēji turnīru bija paredzēts aizvadīt Kamerūnā, kam rīkotāju tiesības pērn atņēma nepietiekamas sagatavotības dēļ.

Āfrikas Nāciju kausa izcīņā startēja 24 komandas, kas, sadalītas sešās grupās, vispirms izspēlēja apļa turnīru, Kausa līdzšinējā īpašniece Kamerūna šoreiz izstājās jau pirmajā izslēgšanas kārtā pēc zaudējuma Nigērijai (2:3).

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti