Latvijas hokeja izlasi ar pasaules čempionāta bronzas medaļu mājās sagaida tūkstošiem cilvēku

Talsu novada pašvaldības balvu izcīņa "TALSU ŠĶĒPI 2023"

Latvijas futbola Virsligas spēlē "RFS" pieveic BFC "Daugavpils"

RFS futbolisti mājas spēlē pieveic «Daugavpili»

Latvijas futbola virslīgas mačā otrdien RFS ar rezultātu 3:1 uzvarēja "Daugavpili". Zīmīgi, ka spēle sākās ar nokavēšanos, jo tehnisku sarežģījumu dēļ, kas piemeklēja daugavpiliešus ceļā uz Rīgu, viņi galamērķi nevarēja sasniegt plānotajā laikā, vēstīja virslīga.

Šajā spēlē rezultātu atklāja daugavpilieši, kad Pāvelu Šteinboru pārspēja Ričards Žaldovskis. Prieki nebija ilgi – puslaika pēdējā minūtē Andrejs Iličs rezultātu izlīdzināja, panākdams 1:1.

Otrajā puslaikā ar vārtu guvumiem izcēlās Sedriks Kuadio un Stefans Paničs, un RFS svinēja uzvaru ar 3:1.

Šobrīd virslīgas tabulā līderpozīcijās ar 39 punktiem ir "Riga FC", otro vietu ar 38 punktiem ieņem RFS, trešo – "Valmiera", bet četrinieku noslēdz "Metta" ar 21 punktu. 20 punktus iekrājusi "Liepāja", ierindojoties piektajā vietā, sestajā ir FK "Auda" ar 19 punktiem, kam ar 15 seko "Jelgava". Pie 13 punktiem tikusi "Daugavpils", pie 12 – "Tukums 2000/Telms" vienība, bet desmitnieku ar septiņiem punktiem noslēdz "Super Nova", kas vietu virslīgā saglabāja, pateicoties tam, ka Jūrmalas "Spartaks" bija spiests izstāties.