Pārceļ Rīgas velomaratona laiku un Latvijas Hokeja federācijā aizritējis gadskārtējais biedru kongress

Latvijas U19 telpu futbola izlase 2023. gada EČ kvalifikācijas pamatkārtas turnīra mačā nospēlē neizšķirti 3:3 pret Somijas izlasi

Eiropas čempionāta atlases turnīrs telpu futbolā U-19 Latvija - Somija

Latvijas telpu futbolisti panāk neizšķirtu pret somiem U-19 Eiropas čempionāta atlases startā

Latvijas U-19 telpu futbola izlase trešdien Jelgavā ar neizšķirtu, atspēlējot triju vārtu deficītu, sāka 2023.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru. Latvijas izlase ceturtās grupas spēlē spēlēja 3:3 ar Somijas valstsvienību.

Pirmajā puslaikā vārtus guva Ate Taipale, Āro Pāpanens un Oto Niemele.

24.minūtē Artemijs Piļipčuks vienus vārtus atguva, bet 28.minūtē Edvards Eduards Ošis panāca 2:3, bet rezultātu Latvija pēc spēlētām 32 minūtēm izlīdzināja pēc precīza Daniila Fogela sitiena - 3:3.

Otrā grupas mačā Beļģija ar 4:2 pārspēja Gruziju.

Latvijas jaunieši 23.martā tiksies ar Gruziju, bet 25.martā pretiniekos būs Beļģija.

Ceļazīmi uz finālturnīru, kas septembrī risināsies Horvātijā, izcīnīs tikai grupas pirmās vietas ieguvēja.

Neviena no Latvijas izlases pretiniecēm līdz šim nav spēlējusi Eiropas U-19 čempionāta finālturnīrā.

Pirmais šī vecuma Eiropas čempionāta finālturnīrs 2019.gadā risinājās Rīgā, bet otrajam, kas notika pērn, Latvijas izlase nekvalificējās, dramatiskā izšķirošajā cīņā piekāpjoties Horvātijai. Abas reizes zelta medaļas izcīnīja Spānijas telpu futbolisti.

Komandas galvenajam trenerim Arturam Šketovam darbā ar izlasi palīdz asistents Vitālijs Voskāns un vārtsargu treneris Jurijs Trofimovs.