Eiropas čempionāta atlases spēle handbolā. Latvija – Itālija

Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - FS "Jelgava". Marko Regža

Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - FS "Jelgava"

«Jelgavas» futbolisti atgriežas virslīgā ar minimālu zaudējumu «Riga» FC

Šajā sezonā Latvijas futbola virslīgā atgriezās FS "Jelgava" futbolisti, savā pirmajā mačā ar rezultātu 1:2 piekāpjoties spēcīgajai "Riga" FC vienībai, liecina organizatoru informācija.

Rezultāts tika atklāts 52. minūtē, kad vārtus rīdzinieku labā vārtus guva Hrvoje Babecs. Taču 68. minūtē Oskars Rubenis panāca izlīdzinājumu. Spēles intriga saglabājās līdz pat pašām beigām, jo tikai kompensācijas laika ceturtajā minūtē Marko Regža nokārtoja "Riga" FC uzvaru.

FS "Jelgava" treneris Ervīns Pērkons par spēli pret "Riga" FC
00:00 / 00:42
Lejuplādēt

Tikmēr "Tukums 2000/Telms" ar 1:0 pārspēja "BFC Daugavpils" vienību. Vienīgos vārtus šajā mačā spēles 60. minūtē guva Bogdans Samoilovs.

Šajā sezonā virslīgā spēlē desmit komandas. Tā kā no virslīgu pameta Jūrmalas "Spartaks", vakanto vietu ieņēma iepriekšējās sezonas pastarīte Salaspils "Super Nova". Savukārt no pirmās līgas virslīgai pievienojās FS "Jelgava". Virslīgā cīnās "Valmiera", "Riga" FC, RFS, FK "Liepāja", FK "Auda", "BFC Daugavpils", "Tukums 2000/Telms", "Metta", "Super Nova" un "Jelgava".

Šajā sezonā tiks aizvadītas 36 spēļu kārtas, katra komanda savā starpā tiksies četras reizes. Šajā sezonā pirmo reizi tiek izmantota video tiesneša asistenta (VAR) sistēma.