«Manchester City» panāk neizšķirtu pret Madrides «Real» futbola Čempionu līgas pusfināla pirmajā mačā

Madrides "Real" un Mančestras "City" futbolisti otrdien UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā mačā Madridē cīnījās neizšķirti 1:1. Atbildes spēle notiks nākamajā trešdienā Mančestrā, uzvarētājai divu maču summā iekļūstot finālā.

Pirmajā puslaikā laukumā pārsvars bija Mančestras futbolistiem, taču vārtus guva madridieši, 36. minūtē ar netveramu sitienu izceļoties Vinisiusam Žunioram. "Real" vadībā bija līdz 67. minūtei, kad pēc Ilkaja Gindoana piespēles Kevins de Breine ar tālu sitienu vienā pieskārienā pārspēja savu līdz tam lieliski spēlējušo tautieti Tibo Kurtuā.

Nedaudz vēlāk meistarību nodemonstrēja arī Edersons, kurš neitralizēja Karima Benzemā no tuvas distances izdarītu sitienu un neļāva madridiešiem atgriezties vadībā. Arī pamatlaika beigās brazīlietis ar teicamu glābiņu saglabāja 1:1 uz rezultāta tablo.

Par otru ceļazīmi uz finālu cīnīsies divas Milānas komandas "AC Milan" un "Inter".

Šosezon fināls plānots 10. jūnijā Stambulā, Turcijā.

Iepriekšējās sezonas finālā Parīzē Madrides "Real" ar 1:0 pārspēja "Liverpool".