Par Latvijas kausa ieguvējiem telpu futbolā kļūst RFS futbolisti

Par Latvijas kausa ieguvējiem telpu futbolā pirmdien Jēkabpilī kļuva RFS futbolisti.

RFS finālā ar 6:5 (3:3) pieveica "Riga".

Pirmajā puslaikā divreiz RFS izvirzījās vadībā, bet "Riga" abas reizes atspēlējās.

Otrā puslaika ceturtajā minūtē pēc Aleksandra Kuļešova piespēles bumbu no tuva attāluma vārtu labajā stūrī raidīja aizsargs Andrejs Baklanovs, gūstot savus otros vārtus spēlē un trešo reizi izvirzot vadībā RFS.

Minūti vēlāk rezultāts tapa 5:3, kad Germans Matjušenko pārtvēra Dmitrija Kuzmina piespēli vārtsargam.

Jau dažas sezkundes vēlāk no pārliktņa atlēkušo bumbu vārtos ar galvu ieraidīja Artjoms Troickis, panākot 4:5.

Rezultātu otrā puslaika desmitajā minūtē izlīdzināja vārtsargs Igors Labuts, kurš ar bumbu no saviem vārtiem, neviena netraucēts, aizdriblēja līdz sitiena pozīcijai un ar spēcīgu sitienu raidīja to vārtu augšējā labajā stūrī.

Kad jau likās, ka būs jāspēlē pagarinājums, uz "Riga" vārtiem tika piespriests desmit metru sitiens, kuru ar raidījumu vārtu kreisajā stūrī vārtu guvumā divas sekundes pirms pamatlaika beigām pārvērta Edgars Tarakanovs.

RFS kausa izcīņas pusfinālā ar 6:0 savā laukumā pārspēja "Nikers" no Kuldīgas, bet "Riga" savā laukumā ar 7:1 apspēlēja Jēkabpils "Lūši"/"Ošukalns" telpu futbolistus.

Latvijas Futbola federācija (LFF)  ziņo, ka "abas fināla dalībnieces šosezon ir piedzīvojušas nosaukuma un identitātes maiņu, tāpēc jaunajā veidolā gaidāmais tām bija pirmais Latvijas kausa fināls".

Sacensībās šogad piedalījās 16 komandas, kas ir vairāk nekā iepriekšējā turnīrā, kad par trofeju cīnījās deviņas vienības.

Pagājušās sezonas Latvijas kausa izcīņas turnīrā uzvarēja "Raba" komanda, titulu izcīnot otro reizi pēc kārtas.