FS «Jelgava» treneri Pērkonu nosacīti diskvalificē uz trīs gadiem

Latvijas futbola virslīgas debitantes "Jelgavas" galvenajam trenerim Ervīnam Pērkonam Latvijas Futbola federācijas (LFF) Godīgas spēles un ētikas komiteja piemērojusi nosacītu diskvalifikāciju uz trīs gadiem, vēsta LFF.

Pērkons drīkst turpināt pildīt savus tiešos pienākumus. Ja minētajā periodā viņš tiks pakļauts atkārtotai LFF Godīgas spēles un ētikas komitejas izmeklēšanai, diskvalifikācija pārtaps par pilnvērtīgu un attieksies uz jebkādām ar futbolu saistītām aktivitātēm.

Pērkons februārī raidierakstā "Pa Pāris Kausiem" vaļsirdīgi pastāstīja, ka 2015. gadā, kad vadīja paša izveidoto "Marienburg", zinājis, ka tiek liktas likmes uz viņa vienības sniegumu, un iegūtās finanses tika tērētas arī komandas vajadzību nodrošināšanai.

Pēc informācijas ieguves un analīzes, kā arī intervijām ar saistītajām pusēm LFF Godīgas spēles un ētikas komiteja otrdien uzklausīja Pērkonu, iegūstot nepieciešamo informāciju tālākajai lietas un apstākļu noskaidrošanai un pakārtotajām darbībām.

Pērkons ir piekritis sadarboties godīgas spēles jautājumu veicināšanā un informēšanā, lai palīdzētu futbolā iesaistītajām personām nenonākt saskarsmē ar noziedzīgām darbībām, kā arī veicinātu savlaicīgu šādu darbību identificēšanu un ziņošanu.

Godīgas spēles un ētikas komiteja, apkopojot visu šajā lietā pieejamo informāciju, turpina citu iespējamo iesaistīto personu vainas pakāpju izvērtēšanu.

"Jelgavai" Pērkona vadībā šajā nedēļas nogalē paredzēta debija Latvijas futbola virslīgā, aizvadot izbraukuma spēli pret titula pretendenti "Riga".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti