Zviedrijas florbolisti pēdējā trešdaļā uzveic Šveici un sasniedz finālu

Turnīra galvenie favorīti Zviedrijas florbolisti sestdien pēdējā trešdaļā guva piecus bezatbildes vārtus un ar 7:2 pusfinālā uzvarēja šveiciešus, nodrošinot iespēju aizstāvēt titulu pasaules čempionāta finālmačā, liecina organizatoru informācija. Otrā pusfinālā plkst. 16.30 Somijas izlase "Arēnā Rīga" spēlēs pret čehiem, un šo dueli tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.

Pēc divām trešdaļām rezultāts bija neizšķirts 2:2, tomēr turpinājumā Rasmuss Enstrēms un Aleksandrs Karlstrēms nodrošināja favorītiem divu vārtu pārsvaru, līdz Enstrēms panāca jau 5:2. Pēdējās minūtēs bumbiņu tukšos vārtos iemeta Johaness Larsons, un savus otros vārtus spēlē guva arī Kims Nilsons.

Divos pusfinālos par 5.vietu uzvaras sestdien pagarinājumā guva Dānija un Norvēģija. Dāņi ar 6:5 pārspēja Igaunijas izlasi, turpretim norvēģi ar tādu pašu rezultātu pieveica Vācijas valstsvienību.

Latvijas florbolisti sestdien plkst. 19.30 spēlē par 9.vietu tiksies ar Slovākiju. Arī šo dueli varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.

Izšķirošās spēles par medaļām paredzētas turnīra noslēgumā svētdien.