Zviedrijas florbola dāmu izlase triumfē pasaules čempionātā. Labākie brīži

Pasaules čempionātā florbolā sievietēm svētdien triumfēja Zviedrijas izlase, kas ar 3:2 papildlaikā uzvarēja mājiniecei Šveici.

Spēles rezultātu jau otrajā minūtē atklāja mājinieces šveicietes, un tikai pēc 11 minūtēm Zviedrijai izdevās rezultātu izlīdzināt, kad vārtus guva Moa Gustafsone. Tieši Gustafsones rēķinā arī otrais vārtu guvums otrajā trešdaļā.

Spēles spilgtākās epizodes

Tā vien šķita, ka tūdaļ Zviedrija itin viegli aizsniegsies līdz kārtējam čempiontitulam, kad astoņas sekundes līdz pamatlaika beigām Šveice spēja izlīdzināt rezultātu un panākt papildlaiku.

Taču zviedrietes spēja nokārtot devīto un septīto pēc kārtas čempiona titulu jau papildlaika otrajā minūtē.

Apbalvošanas ceremonija

Dramatiska cīņa svētdien risinājās arī par bronzas medaļu, un tajā papildlaikā uzvarēja Somija, ar 5:4 pārspējot Čehiju.

Jau ziņots, ka Latvijas sieviešu florbola izlase čempionātu noslēdza visai pieticīgi – astotajā vietā. Čempionātā septiņās spēlēs latvietes guva tikai vienu uzvaru.