Lielvārdes spēlētāji saņem čempionu kausu

Florbols

Latvijas čempionāta fināls florbolā

Spēles momenti no Latvijas čempionāta fināla florbolā

Zelta medaļas Latvijas vīriešu florbola čempionātā sestdien "Arēnā Rīga" izcīnīja "Lielvārde/FatPipe", kas finālspēlē ar 6:4 pārspēja "Betsafe Oxdog Ulbroka". Lielvārdieši kļuva par trīskārtējiem čempioniem un ieguva pirmo titulu kopš 2016.gada.

Pirmajā trešdaļā atklājusi rezultātu, Lielvārdes komanda otrajā periodā pārsvaru nenoturēja un nonāca zaudētājos ar minimālu deficītu 1:2. Trešajā periodā līdzšinējā titula īpašniece Ulbroka panāca arī 3:1, tomēr Lielvārdes florbolisti spēja rezultātu izlīdzināt un atgūt vadību.

Lielvārdes komanda saņem čempionu kausu

Pāris minūtes pirms beigu svilpes lielvārdieši jau bija vadībā ar 6:3.

Intervija ar Sandi Mihailovski

Divu vārtu guvējs uzvarētāju sastāvā Sandis Mihailovskis pēc panākuma intervijā Latvijas Televīzijā sacīja, ka čempioni labāk nospēlēja kā komanda, turpretim pretinieki vairāk darbojās individuāli. Lielvārdei arī izdevās īstenot spēles plānu, darbojoties mača sākumā apdomīgi, piebilda finālā par labāko spēlētāju uzvarētājiem atzītais Mihailovskis.

Lielvārde atklāj rezultātu

Lielvārdieši vadībā izvirzījās 6.minūtē, kad pēc Ulda Dūniņa tāla metiena bumbiņa vārtos nonāca rikošetā no Marisa Giņko.

Intervija ar Marisu Giņko

Abas komandas pirmajā trešdaļā spēlēja piesardzīgi un centās neielaist vārtus, tādēļ spēles sākums izvērtās stresains, pārtraukumā intervijā Latvijas Televīzijā teica Giņko. Viņš prognozēja, ka pēc pārtraukuma jau būs cits florbols, turpretim par savu vārtu guvumu Giņko teica, ka tas izdevās ar veiksmes palīdzību.

Rolands Kovaļevskis panāk Ulbrokai 1:1

Jau pirmajā minūtē pēc pārtraukuma Ulbrokas komanda rezultātu līdzsvaroja, no tuvas distances neatvairāmi trāpot Rolandam Kovaļevskim.

Lauris Zaicevs izvirza vadībā Ulbroku

Savukārt Lauris Zaicevs otrā perioda vidū ar metienu no vārtu priekšas vadībā jau izvirzīja Ulbrokas vienību.

Intervija ar Rolandu Kovaļevski

Kovaļevskis otrajā pārtraukumā intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka abas komandas ir jaunas un tik lielā arēnā tām sākotnēji bija sarežģīti iejusties. Viņš prognozēja, ka dueļa turpinājumā cīņā par titulu izšķiroša būs abu komandu pašatdeve. Savukārt savu vārtu guvumu Kovaļevskis raksturoja kā vienu no karjerā skaistākajiem, bet ne visskaistāko.

Kārlis Jānis Petrovskis palielina Ulbrokas pārsvaru

Trešā perioda sākumā Kārlis Jānis Petrovskis sparīgā Ulbrokas uzbrukumā panāca komandai 3:1 pārsvaru.

Rūdis Žukelis gūst Lielvārdei otros vārtus

Tomēr jau pēc nepilnas minūtes Lielvārdes spēlētājs Rūdis Žukelis bija acīgāks vārtu priekšā un samazināja rezultāta starpību.

Sandis Mihailovskis izlīdzina rezultātu

Līdzsvaru spēles rezultātā atgrieza Mihailovskis, ar metienu no asa leņķa trešā perioda vidū panākot 3:3.

Sandris Virsnītis panāk Lielvārdei 4:3 pārsvaru

Savukārt Sandris Virsnītis sešas minūtes pirms trešā perioda beigām ar atkārtotu metienu raidīja bumbiņu Ulbrokas vārtos ceturto reizi.

Sandis Mihailovskis gūst Lielvārdei piektos vārtus

Atguvuši vadību, Lielvārdes florbolisti neaizmirsa arī par spēli uzbrukumā un nepilnas pāris minūtes vēlāk Mihailovskis ar trāpījumu vārtu augšējā stūrī panāca jau 5:3.

Bumbiņa ielido tukšos Ulbrokas vārtos

Nepilnas divas minūtes pirms mača beigām tukšos vārtos trāpīja Niks Blumfelds.

Lauris Zaicevs gūst mačā pēdējos vārtus

Vienus vārtus Ulbrokai vēl atguva Lauris Zaicevs.

Intervija ar Ati Blindu

Ulbrokas veterāns Atis Blinds pēc zaudējuma atzina, ka, visdrīzāk, būtu noslēdzis karjeru, ja izdotos finālā uzvarēt. Pēc neveiksmes viņš vēl solīja padomāt, jo nevēlas pieņemt emocijās balstītus lēmumus.

Iepriekš sestdien spēlē par bronzas godalgām Cēsu "Lekrings" ar 6:4 uzveica Talsu florbolistus.

Intervija ar Ilvi Pētersonu

Latvijas Florbola savienības prezidents Ilvis Pētersons intervijā Latvijas Televīzijā pateicās "Arēnas Rīga" darbiniekiem, kas ļoti profesionāli īsā laikā pēc iepriekšējās dienas koncerta spēja iekārtot florbola laukuma segumu. Pētersons noliedza, ka čempiona noteikšana vienā finālspēlē varētu uzskatīt par nepietiekami sportisku formātu. LVS prezidents atgādināja, ka tāda prakse ir ierasta arī pasaules čempionātos.

Jau vēstīts, ka sievietēm par Latvijas čempionēm sestdien kļuva Kocēnu "Rubenes" spēlētājas, kas finālā ar 4:3 pagarinājumā pārspēja "Ķekavu". Spēle par bronzu sievietēm notika piektdien, Rīgas NND florbolistēm ar 12:3 pieveicot "Ķekavas Bulldogs".