Latvijas izlases florbolisti pasaules čempionāta pusfinālā par 9.vietu ceturtdien "Arēnā Rīga" pirmajā trešdaļā nodrošināja 3:0 pārsvaru pār Kanādas valstsvienību. Spēles uzvarētāji garantēs vietu čempionāta 10 spēcīgāko komandu vidū.

Mājinieki vairāk kontrolēja bumbiņu, savukārt Kanādas uzbrukumiem asuma pietrūka, un Latvijas izlasei bija vēl vairākas labas iespējas gūt vārtus.

Rezultātu atklāja Arturs Jurševskis, pārvēršot vārtu guvumā skaitlisko vairākumu.

Trešdaļas vidū Toms Akmeņlauks pielaboja bumbiņas lidojumu pēc Jurševska metiena un pārsvaru divkāršoja.

Vēl pus minūti vēlāk ātru saspēli noslēdza Artis Raitums un rezultāts kļuva 3:0.

Iepriekš trijās spēlēs pasaules čempionāta grupas kārtā Latvijas izlase uzvaras neguva un palika pēdējā -4.- vietā, nonākot astotdaļfinālā. Savukārt cīņā par vietu ceturtdaļfinālā trešdien pēcspēles metienos sekoja neveiksme pret Dāniju, kas mājiniekiem liedza izredzes turnīrā tikt augstāk par 9.vietu 16 valstu konkurencē.

Līdz šim ne reizi Latvijas vīriešu valstsvienība pasaules čempionātos nav ierindojusies zemāk kā 9.vietā, turklāt tik pieticīgu sniegumu pēdējoreiz rādīja deviņdesmito gadu beigās.