Latvijas florbola izlase otrdien pasaules čempionāta spēles pret Norvēģijas izlasi otrajā trešdaļā ne bez grūtībām, bet spēja nosargāt uzvaru. Tiesa gan, ne vairs divu vārtu pārsvars. Trešdaļa beidzās ar rezultātu 4:3.

Otro trešdaļu Latvijas florbolisti iesāka ar divu vārtu pārsvaru. Taču jau perioda sākumā norvēģi spēja samazināt vienu vārtu starpību.

Zibenīgs pretuzbrukums, un Latvija atguva divu vārtu pārsvaru – Mikus Valpēters guva savus pirmos vārtus Latvijas izlases sastāvā.

Rupja kļūda, un Latvijas florbolisti uzdāvināja norvēģiem trešos vārtus – kļūdījās Arturs Jurševskis aiz vārtiem, un norvēģi izmantoja izdevību. Vārtsargs Jānis Salcevičs šajā situācijā nebija glābējs.

Pēdējā trešdaļas minūtē Latvijas izlase palika mazākumā.

“Mēs paši esam mazliet palaidušies. Trešajā periodā jāsaņemas,” tā pēc otrās trešdaļas atzina Latvijas izlases spēlētājs Jānis Rajeckis. Viņš norādīja, ka puišiem vairāk jāsaglabā bumbas kontrole, jāizpilda vairāk metienu un jārealizē iespējas.

Pēdējo trešdaļu gan izlase iesāks mazākumā. “Pirmkārt, jāiztur mazākums. Izturēsim, dabūsim pacēlumu,” tā teica Rajeckis.