Latvijas vīriešu florbola valstsvienība svētdien "Arēnā Rīga" neveiksmīgi sāka otro spēli pasaules čempionātā un pēc pirmās trešdaļas mačā pret Čehiju ir iedzinējos ar 1:6.

Laukuma saimnieki bieži ļāva pretiniekiem rīkoties vārtu priekšā, un Čehijas izlase to nekavējās izmantot.

Vadībā iepriekšējā čempionāta bronzas medaļnieki čehi izvirzījās trešajā minūtē pēc Jana Jelineka metiena, izmantojot pirmo bīstamo situāciju.

Latvijai vienīgos vārtus guva Artis Raitums, ātri panākot izlīdzinājumu.

Tomēr vēl mazāk laika vajadzēja Čehijai, lai atgūtu vadību.

Savukārt Milans Tomašiks vēl tikai 6.minūtē panāca čehiem 3:1 pārsvaru.

Latvijas izlases pajukušo sniegumu čehi izmantoja, kad Toms Ondrušeks guva viesiem ceturtos vārtus.

Matejs Jendrišaks turpināja Čehijas ofensīvu ar piekto vārtu guvumu.

Pavisam nepatīkamu rezultātu 1:6 sagādāja Patrika Dozas metiens.

Raitums pārtraukumā Latvijas Televīzijā pauda cerību, ka treneri atradīs iespēju komandas spēli uzlabot.