Pasaules čempionāta florbolā, kas risinās tepat Rīgā, Latvijas izlases spēles pirmajā trešdaļā Latvijas izlase bez vārtu zaudējuma spēja nospēlēt gandrīz desmit minūtes. Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 1:3.

Latvijas izlase diezgan droši bez īpaša respekta uzsāka spēli pret astoņkārtējiem pasaules čempioniem florbolā. Taču drīz vien zviedri pārņēma iniciatīvu, tomēr vairākkārt Latvijas izasēs vārtus glāba vārtsargs Andis Blinds.

Spēles desmitajā minūtē Latvijas izlases kapteinis Atis Blinds pieļāva kļūdu, nelaikā dodoties uz maiņu, un vārtu zaudējums – izdevību garām nelaida Linuss Nordgrēns. Šajā situācijā arī kapteiņa dvīņubrālis vārtsargs Blinds nebija glābējs.

Tomēr pēc muļķīgā vārtu zaudējuma Latvija nepadevās, taču Tomass Holmgrens nelaida garām savu iespēju.

Atkal neveiksme, un Latvijas izlases vārtos jau bumbiņa trešo reizi.

Taču beidzot Rolands Kovaļevskis uzreiz spēja gūt vārtus, metot bumbiņu tieši devītniekā, liekot teju vai uzsprāgt skatītāju pilnajai ''Arēnai Rīga”.

Latvijas florbolisti pat nedomāja nokārt degunu un turpināja uzbrukt zviedru vārtiem.