Latvija - Polija 1:2

Florbols

Latvija - Vācija 3:4

Latvija - Polija. Spēles momenti

Latvijas florbola dāmu izlase kapitulē Polijai, cīnīsies par 7. vietu. Nozīmīgākie mirkļi

Pasaules čempionātā florbolā sievietēm, kas risinās Šveicē, sestdien Latvijas izlase ar 1:6 piekāpās Polijai, līdz ar to dāmas turpinās cīņu par septīto vietu, kur būs jācīnās ar Vācijas florbolistēm.

Polijas dāmu izlase pamanījās spēles rezultātu atklāt jau pašā spēles ievadā, bet spēles 11. minūtē bumbiņa jau divas reizes bija paviesojusies Kristīnes Kirilovas sargātajos vārtos. 15. minūtē beidzot Elizabetei Pavlovskai izdevās vienu vārtu starpību atspēlēt. Pārtraukumā pēc pirmās trešdaļas spēlētājas devās ar rezultātu 1:2.

Elizabete Pavlovska gūst Latvijai vienīgos vārtus

Otrajā trešdaļā polietes turpināja dominēt, jau ceturtajā minūtē atkal palielinot rezultāta starpību līdz diviem vārtiem. Bet jau 11. minūtē rezultāts bija Latvijai gana nepatīkams - 1:4. Ar šādu rezultātu florbolistes devās pēdējā pārtraukumā.

Noslēdzošās trešdaļas pirmajā pusē polietes padarīja Latvijas dāmu florbola izlases situāciju pavisam neapskaužamu, gūstot divus vārtus pēc kārtas, un līdz ar to rezultāts jau kļuva bezcerīgs - 1:6.

Latvijas sieviešu florbola izlase līdz šim aizvadījusi piecas spēles, no kurām četrās ciests zaudējums. Uzvara vien pār Norvēģiju ar 6:4, taču tieši šī uzvara nodrošināja dāmām iekļūšanu labāko astotniekā.

Pasaules čempionāts florbolā sievietēm ilgs līdz 15. decembrim. Turnīrā startē 16 valstu izlases, kas sākotnēji bija sadalītas četrās apakšgrupās. Spēcīgākās komandas spēlēja A un B apakšgrupās, turpretim C un D apakšgrupās cīņu sāka zemāka ranga valstsvienības.