«Rubenes» un NND florbolistes droši sasniedz Latvijas čempionāta finālu

Par "Elvi florbola līgas" dāmu turnīra finālistēm sestdien kļuva Kocēnu "Rubenes" un NND komandas, kuras "Arēnā Rīga" gaidāmajā titula mačā tiksies otro gadu pēc kārtas.

Daudzkārtējā valsts čempione "Rubene" sestdien trešajā pusfināla spēlē savā laukumā ar 13:2 apspēlēja "Ķekavas Bulldogs" spēlētājas.

Pirmos sešus vārtus mačā iemeta mājinieces, turpinājumā droši novedot dueli līdz uzvarai. Pašreizējām čempionēm pa trim reizēm izcēlās Liene Adamane un Laura Gaugere, pa diviem vārtiem bija Lībai Daijai Mikovai un Edītei Bankavai, bet pa reizei atzīmējās Zeltīte Bankava, Nora Zvirbule un Evita Rudzīte.

Savukārt ķekavniecēm precīzus metienus izpildīja Līga Vancāne un Inga Ametere.

Tikmēr pērnās sezonas vicečempiones NND pusfināla trešajā mačā ar 7:1 arī savā laukumā sakāva "Ķekavu", kaut pirmajā trešdaļā tieši viešņas izvirzījās vadībā pēc Elīzas Elizabetes Bērziņas raidījuma un Rīgas vienība vadību pārņēma vien 33.minūtē.

Uzvarētājiem pa diviem vārtiem iemeta Karīna Saidova un Māra Stapkēviča, bet pa reizei atzīmējās Ieva Priede, Santa Torstere un Gunita Kārkliņa, kurai bija arī divas rezultatīvas piespēles.

"Rubene" un NND savās sērijās uzvarēja ar identiskiem rezultātiem 3-0, tāpēc 8.aprīlī "Arēnā Rīga" sacentīsies titula mačā. Savukārt abas Ķekavas vienības dienu iepriekš tiksies spēlē par trešo vietu.

Iepriekšējā sezonā par Latvijas čempionēm tika kronētas "Rubenes" florbolistes, kuras finālā ar 6:1 uzvarēja NND.