Florbols

Latvijas čempionāts florbolā. Fināls. Tiešraide

Latvijas čempionāts florbolā. Lekrings - SK Pārgauja. Spēles momenti

«Pārgaujas» florbolisti sarūpē Cēsu «Lekringam» sezonā pirmo sakāvi. Svarīgākās epizodes

"Pārgaujas" florbolisti svētdien Cēsīs ar 5:3 pieveica vietējo "Lekringu" un sagādāja pretiniekiem sezonā pirmo zaudējumu Latvijas čempionātā.

Dueļa favorīti "Lekrings" pirmajā trešdaļā atklāja rezultātu un ar minimālu pārsvaru vadībā bija arī otrā perioda izskaņā. Trešajā periodā "Pārgauja" guva divus vārtus un pārņēma vadību. Ceturto reizi bumbiņa nonāca tukšos "Lekrings" vārtos un laukuma saimnieki centieni izglābties bija velti.

Emīls Dalbs atklāj rezultātu

Rezultātu 2.minūtē atklāja "Lekringa" spēlētājs Emīls Dalbs, bet pirmās trešdaļas turpinājumā rezultāts vairs nemainījās.

Intervija ar Andri Rajecki

"Lekringa" florbolists Andris Rajeckis pēc pirmās trešdaļas atzina, ka komandai nebija daudz iespēju gūt vārtus, tādēļ pēc pirmās trešdaļas bija tikai vienu vārtu pārsvars. Viņš uzsvēra, ka uzbrukumā vairāk jākustina bumbiņa, lai pretiniekiem nebūtu tik viegli aizsargāties.

Kristers Orlovs atjauno "Pārgaujai" neizšķirtu

Neizšķirtu otrās trešdaļas vidū "Pārgaujai" ar metienu no vārtu priekšas atjaunoja Kristers Orlovs.

Andris Rajeckis atgūst vadību "Lekringam"

Savukārt Rajeckis trīsarpus minūtes vēlāk ar precīzu metienu vēlreiz izvirzīja laukuma saimniekus vadībā.

Intervija ar Gvido Laugu

"Pārgaujas" florbolists Gvido Lauga pēc otrās trešdaļas intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka komandai jāspēlē pacietīgi un jāizmanto savas iespējas, jo tad panākums neizpaliks.

Olafs Zvīnis panāk "Pārgaujai" neizšķirtu 2:2

Vēlreiz panākt izlīdzinājumu "Pārgauja" spēja jau pēdējās trešdaļas sākumā - precīzs atkārtots metiens no vārtu priekšas izdevās Olafam Zvīnim.

Jānis Driļevskis izvirza "Pārgauju" vadībā

Nepilnas četras minūtes pirms trešā perioda beigām "Pārgauja" izmantoja skaitlisko vairākumu un pirmoreiz izvirzījās vadībā. Precīzi vārtu augšējā stūrī trāpīja Jānis Driļevskis.

Lauris Ābols panāk "Pārgaujai" 4:2 pārsvaru

Centienos atspēlēties, "Lekrings" aizstāja vārtsargu ar laukuma spēlētāju, ko izmantoja pretinieki. Tukšajos vārtos 100 sekundes pirms spēles beigām trāpīja Lauris Ābols.

Kevins Šmits gūst "Lekringam" trešos vārtus

Kevins Šmits rezultāta starpību 66 sekundes pirms beigu svilpes samazināja.

Olafs Zvīnis piekto reizi iemet bumbiņu "Lekringa" vārtos

Tomēr vēlreiz tukšajos "Lekringa" vārtos trāpīja Zvīnis, atjaunojot "Pārgaujai" drošāku pārsvaru.

Intervija ar Lauri Ābolu

Ābols pēc "Pārgaujas" uzvaras teica, ka panākumam izšķiroša bija komandas labā spēle aizsardzībā. Gribasspēks un ticība saviem spēkiem palīdzēja "Pārgaujai" pieveikt mača favorītus, uzsvēra Ābols.

Pēc veiksmīga sezonas starta "Lekrings" nebija zaudējis nevienu punktu, gūstot uzvaras visās četrās iepriekš aizvadītajās spēlēs, un bija vienīgā komanda, kas ne reizi nezaudēja. Savukārt "Pārgauja" piecās spēlēs bija guvusi vienu uzvaru.

Intervija ar Ingu Laiviņu un Andri Malkavu

"Pārgaujas" treneris Ingus Laiviņš pirms mača intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka spēle pret "Lekringu" ir īpašs notikumus, jo laukumā tiekas viena reģiona komandas. Savukārt "Lekrings" galvenais treneris Andris Malkavs pastāstīja, ka pirms spēles bija jāpielāpa pāris robi sastāvā, taču viņa vadītā komanda spēlēs savu spēli, nevis tikai centīsies nepieļaut kļūdas.

Intervija ar "Pārgaujas" florbolistu Edgaru Puriņu

Pleca traumas dēļ mačā nevarēja piedalīties "Pārgaujas" uzbrucējs Edgars Puriņš, tomēr intervijā Latvijas Televīzijā viņš pauda pārliecību, ka veselības vainas izdosies pēc iespējas ātrāk novērst, kas ļaus atkal palīdzēt komandai.

Intervija ar Kārli Sabuli

Turpretim motosportists Kārlis Sabulis intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka pats arī labprāt uzspēlē florbolu, bet "Pārgaujas" un "Lekringa" mači vidzemniekiem vienmēr ir īpaši.

Latvijas čempionātā augstākā līmeņa turnīrā vīriešiem startē 12 komandas, kuras regulārajā sezonā izspēlē divus apļus. Astoņas spēcīgākās regulārā čempionāta vienības iegūs tiesības piedalīties izslēgšanas spēlēs un turpinās cīņu par medaļām.