Latvijas florbolisti ar uzvaru pār Islandi nodrošina dalību pasaules čempionātā

Latvijas izlases florbolisti piektdien Valmierā ar 14:0 pārliecinoši uzveica Islandes valstsvienību un ar kvalifikācijas turnīrā ceturto uzvaru nodrošināja dalību 2018. gada pasaules čempionāta finālturnīrā, liecina rīkotāju informācija.

Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Gvido Lauga, Pēteris Trekše, Rolands Kovaļevskis un Jānis Ragovskis. Jau pirmajā trešdaļā rezultāts kļuva 6:0, un vēl pieci bezatbildes vārti tika gūti otrajā periodā.

Jau vēstīts, ka pirmajās spēlēs Latvija uzvarēja Ungārijas valstsvienību (12:1), Itāliju (11:1) un Krieviju (7:3). Turnīra noslēgumā mājiniekiem sestdien pretinieki būs favorīti šveicieši, kas arī nav zaudējuši nevienā spēlē.

Latvijas un Šveices spēli tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.

Pasaules čempionātam Čehijas galvaspilsētā Prāgā automātiski kvalificēsies grupas divas labākās komandas, kā arī četru atlases grupu divas labākās trešo vietu ieguvējas.