Latvija - Vācija 3:4

Florbols

Pasaules čempionāts florbolā sievietēm. Fināls. Spēles apskats

Pasaules čempionāts florbolā. Latvijas izlases spēle

Latvijas florbolistes zaudē Vācijai, pasaules čempionātā paliek astotās. Aizraujošākie mirkļi

Latvijas izlases florbolistes svētdien Šveicē ar 3:4 zaudēja Vācijai pēdējā spēlē pasaules čempionātā, turnīru noslēdzot 8.vietā, kas valstsvienībai ir vēsturiski pieticīgākais panākums. Čempionātā latvietes septiņās spēlēs guva tikai vienu uzvaru.

Izšķirošu pārsvaru spēlē par 7.vietu Vācijas izlase nodrošināja otrā perioda sākumā, piecās minūtēs gūstot trīs vārtus.

Rezultātu atklāja Latvijas florbolistes 4.minūtē ar Ingas Ameteres tālu metienu, bet nepilnu pus minūti vēlāk netverams trāpījums vārtos izdevās Laurai Gaugerei.

Latvijas flotbolistes atklāj spēles rezultātu

Rezultāta starpību vācietes samazināja piecas minūtes pirms pārtraukuma, Annai Lēnai Bestai realizējot skaitlisko vairākumu. Trešo reizi bumbiņa Vācijas vārtos ielidoja trešdaļas izskaņā, tomēr tiesnesis fiksēja, ka spēles laiks jau bija beidzies.

Otro trešdaļu enerģiski sāka vācietes, kas viņām ļāva ātri panākt neizšķirtu, jo rezultatīvi vārtu priekšā nospēlēja Paulīne Baumgartena. Turklāt trešdaļas 3.minūtē Baumgartena jau izvirzīja Vāciju vadībā, lai gan tobrīd latvietes spēlēja skaitliskā vairākumā. Trešdaļā vēl nebija nospēlētas piecas minūtes, kad Ina Jensena vairākuma izspēlē nodrošināja Vācijai divu vārtu pārsvaru.

Latvijas florbolistes sasparojās otrās trešdaļas vidū un komandas enerģisks spiediens palīdzēja Paulai Matisonei samazināt rezultāta starpību. Trešajā periodā latvietes nepārtraukti uzbruka, tomēr lieliski spēlējošo Vācijas vārtsardzi Nensiju Gaču nepārspēja.

Latvijas florbolistes gūst trešos vārtus spēlē

Pēc trim zaudējumiem visās spēlēs grupā Latvijas izlase pirmajā izslēgšanas kārtas mačā uzveica norvēģietes, tomēr zaudējumi turpinājumā pret Šveici un Poliju liedza latvietēm izredzes turnīru noslēgt augstāk nekā 7.vietā, kas līdz šim bija komandas pieticīgākais veikums kopš debijas pasaules čempionātā 1997.gadā..

Pasaules čempionāta noslēgumā svētdien vakarā Neišatelē cīņā par zelta medaļām tiksies Zviedrijas un Šveices izlases. Finālspēle plkst. 17.30 tiešraidē būs redzama replay.lv, bet plkst. 19.30 to varēs vērot LTV7.