Latvijas florbolistes kvaifikācijas spēlē uzvar arī mājinieces spānietes

Ne bez grūtībām Latvijas sieviešu florbola izlasei ceturtdien Madridē notiekošajā pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē izdevās uzvarēt mājinieces Spānijas dāmas, noslēdzot spēli ar rezultātu 3:0, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā spēles trešdaļā spēles rezultātu atklāt neizdevās, taču otrajā ar vārtu guvumu izcēlās Evelīna Garbare un Zeltīte Bankava. Trešās trešdaļas vidū vārtus guva Gunita Kārkliņa, šādi jau gūstot pārliecību, ka spēles uzvarētājs jau ir zināms.

Latvijas sieviešu florbola izlase turnīra pirmajā spēlē ar rekordrezultātu 31:1 sagrāva Ukrainas valstsvienību. Vēl priekšā spēle ar dāmām no Čehijas un Ungārijas.

Ceļazīmi uz pasaules čempionātu, kas gada nogalē risināsies Slovākijā, iegūs grupas divas labākās valstsvienības. Šobrīd grupā pa četriem punktiem ir Latvijai un Čehijai, bet pārējās izlases pagaidām vēl bez punktiem.