Latvijas florbolistes bez ierunām piekāpjas kvalifikācijas favorītēm čehietēm

Latvijas sieviešu florbola valstsvienība piektdien Madridē pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē ar 0:7 piekāpās čehietēm, liecina organizatoru informācija. Abu komandu savstarpējos dueļos Čehijas izlase nav zaudējusi jau 12 gadus.

Trīs bezatbildes vārtus Čehijas florbolistes guva pirmajā trešdaļā, bet pēdējo periodu sāka jau ar 5:0 pārsvaru. Čehietes ar trim uzvarām trijās spēlēs jau nodrošināja pirmo vietu piecu komandu kvalifikācijas grupā.

Ļoti labas izredzes tikt uz finālturnīru ir arī latvietēm, kam svētdien turnīra noslēgumā vēl jātiekas ar Ungāriju. Ceļazīme uz pasaules čempionātu būs garantēta četrās Eiropas kvalifikācijas grupās divas augstākās vietas ieguvušajām komandām, kā arī divām labākajām trešās vietas ieguvējām.

Jau vēstīts, ka pirmajās spēlēs kvalifikācijā Latvijas izlase uzveica pirmo oficiālo maču aizvadījušo Ukrainu (31:1) un pārspēja mājinieces spānietes (3:0).

Pasaules čempionāts no 1. līdz 9.decembrim notiks Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā.