Latvijas florbolistes ar sagrāvi zaudētā spēlē pret Šveici turpina pasaules čempionātu

Latvijas sieviešu florbola izlase pirmdien Zviedrijā ar 0:13 zaudēja Šveices valstsvienībai un cieta otro neveiksmi divās spēlēs pasaules čempionātā, liecina rīkotāju informācija.

Šveicietes vēl pirmajā trešdaļā ieguva četru vārtu pārsvaru, bet līdz otrā perioda beigām panāca jau 7:0. Sešus vārtus Šveices florbolistes vēl iemeta pēdējā periodā.

Latvijas un Šveices izlases pasaules čempionātos tikās devīto reizi, un laukumu kā uzvarētāja vienmēr ir pametusi Alpu zemes komanda.

Jau vēstīts, ka galvenā trenera Jāņa Inģista vadītās Latvijas florbolistes pirmajā spēlē A grupā atzina Polijas valstsvienības pārākumu (4:6). Šveices izlase turnīru sāka ar zaudējumu Čehijai (2:5). Grupas kārtas noslēgumā Latvijas izlasei otrdien vēl jātiekas ar čehietēm.

Pēc apļa turnīra A un B grupā pa divām spēcīgākajām komandām iekļūs ceturtdaļfinālā, bet trešās un ceturtās vietas ieguvējas izslēgšanas pirmajā kārtā tiksies ar kādu no labākajām komandām C un D grupā, kur iekļautas rangā vājākas valstsvienības. Pasaules čempionāts Upsalā noslēgsies ar finālspēlēm svētdien, 5.decembrī.

Latvijas sieviešu izlase ir piedalījusies visos 12 iepriekš notikušajos pasaules čempionātos, vienmēr iekļūstot labāko astotniekā. Labākais panākums Latvijas valstsvienībai ir 4.vieta 2007.gadā.