Martina Dukura viedoklis par CAS lēmumu

Latvijas skeletona izlase dodas prom uz Phjončaņu

Kvalifikācijas turnīrs florbolā, Latvija - Krievija

Latvijas florbola izlase turpina uzvaru sēriju

Latvijas vīriešu florbola izlase ceturtdien Valmierā notiekošajā 2018. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra trešajā spēlē ar 7:3 uzvarēja Krievijas valstsvienību, gūstot jau trešo uzvaru trijās spēlēs, liecina organizatoru informācija.

Spēles iesākums labāk iesākās Krievijas izlasei, kura atklāja spēles rezultātu, taču pirmajā trešdaļā ar diviem gūtiem vārtiem atzīmējās Mihails Kostusevs, bet pa vienam vārtu guvumam Jānim Ragovskim un Gvido Laugam.

Otrajā trešdaļā Latvijas izlase nespēja gūt nevienus vārtus, bet Krievijas izlase atzīmēs ar vienu vārtu guvuma.

Trešā trešdaļa jau aizritēja Latvijas izlases veiksmes zīmē, un ar vārtu guvumu atzīmēs Morics Krūmiņš, bet vēl vienu golu iesita arī Ragovskis. Īsi pirms pamatlaika beigām septītos vārtus Latvijas izlases labā guva Aleksandrs Abramovs.

Jau ziņots, ka Latvijas florbolisti šo turnīru iesāka ar ļoti labiem panākumiem – ar 12:1 tika sagrauta Ungārija un vēlāk ar 11:1 pārspēta arī Itālija.

Savukārt Krievijas izlase iepriekš ar 7:5 uzvarēja Islandi, bet vēlāk nospēlēja neizšķirti 8:8 ar Ungāriju.

Latvijas florbola izlasei vēl priekšā divas spēles – piektdien cīņa ar Islandi, bet sestdien turnīra noslēgumā duelis ar Šveici.

Pasaules čempionāta finālturnīram kvalificēsies četru Eiropas grupu pirmo divu vietu ieguvējas un divas labākās trešo vietu ieguvējas.