Latvijas florbola izlase pasaules čempionātā izcīna piekto vietu

Helsinkos notiekošajā pasaules čempionātā florbolā Latvijas izlase mačā par piekto vietu ar 4:2 uzvarēja Norvēģijas izlasi, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu atklāja Artūrs Jurševskis, bet Rolands Kovaļevskis panāca jau 2:0, savukārt Morics Krūmiņš panāca jau 3:0.

Trešajā periodā norvēģi spēja atgūt divus vārtus, bet Pēteris Trekše panāca 4:2, izcīnot Latvijas izlasei piekto vietu.

Turnīru Latvijas izlase iesāka ar graujošu zaudējumu Zviedrijai (1:11), kam sekoja neizšķirts ar Dāniju (5:5) un zaudējums Somijai (2:7). Astotdaļfinālā ar 16:3 Latvijas florbolisti pārspēja Kanādu, bet ceturtdaļfinālā piedzīvoja zaudējumu Čehijai ar 1:9. Pusfinālā par piekto vietu Latvijas florbolisti ar 6:2 pārspēja Slovākiju.

Pasaules čempionātā 2018. gadā, kas risinājās Prāgā, Latvijas izlase izcīnīja piekto vietu.