Baltijas handbola līga. "Celtnieks Rīga" – "Viljandi"

Pasaules čempionāts hokejā U- 20

Latvijas sieviešu florbola čempionāts. "Ķekava" – "Rubene"

«Ķekavas» florbolistes spraigā spēlē uzveic «Rubeni»

Latvijas sieviešu florbola čempionātā svētdien tikās šobrīd divas spēcīgākās vienības “Ķekavas” komandas savā laukumā uzņēma “Rubenes” florbolistes.

Cīņas sākums izvērtās mazliet negaidīts – ķekavnieces ātri panāca 3:0, tad 4:1 savā labā. Līdz pārtraukuma gan viešņas spēja samazināt atpalicību līdz vienu vārtu starpībai.

Otrajā periodā “Rubene” panāca arī neizšķirtu, taču “Ķekavas” vienība, gūstot savus trešos vārtus Ievai Bušmanei, kā arī Kristīnei Elizabetei Krūmiņai, atkal bija priekšā ar 6:4.

Pēdējā trešdaļā “Rubenes” komandai izdevās atkal rezultātu izlīdzināt, un pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu 6:6. Piecu minūšu pagarinājums neko nemainīja, un viss izšķīrās soda metienu sērijā. Tajā, Viktorijai Kuročkinai gūstot zelta vārtus, ar 3:2 pārākas bija ķekavnieces.

Kuročkina atzina, ka abas komandas bijušas vienlīdz labas, bet ķekavnieces gājušas uz spēli ar domu uzvarēt.

Pēc zaudējuma “Rubenes” florbolistes saglabā līderpozīciju, bet ķekvanieces turnīrā ir trešajā vietā.