Sporta studija

Sporta studija

Sporta studija

Pēteris Krastiņš - aizrautīgs sporta organizators Salas novadā

Latvijas florbola saimniecībā domstarpības valsts čempionāta startā

Florbola sezonas startā virslīgas klubiem rodas domstarpības

Septiņi Latvijas florbola virslīgas klubi ir atteikušies veikt Covid-19 testus pirms sezonas sākuma, uzskatot, ka vairākas prasības jaunajos noteikumos esošajā redakcijā ir pretrunā ar valstī esošajiem likumiem. Tiesa gan, atklājas, ka Covid-19 testi ir tikai iegansts, lai norādītu uz problēmām Latvijas florbola saimniecībā.

FK “Pārgauja” pārstāvis Ingus Laiviņš sarunā ar “Sporta studiju” atklāja, ka protests pret Covid-19 testiem ir bijis kā solis, lai parādītu uz nesakārtotību florbola saimniecībā.

“Tās problēmas jau ik pa laikam ir. Tas ir tikai normāli, ka viedokļi dalās – vieni uzskata tā, otri savādāk,” pauda Laiviņš, uzsverot, ka pārmaiņu procesos ne vienmēr visi viedokļi tiek uzklausīti. Arī šoreiz florbola saime nav spējusi nonākt pie kompromisa, tādēļ nolemts noturēt savu nostāju, lai saņemtu atbildes uz jautājumiem, uz kuriem tās iepriekš nebija sniegtas.

Latvijas Florbola savienības prezidents Ilvis Pētersons sarunā ar “Sporta studiju” pauda neizpratni, kādēļ šīs nesaskaņas tiek publiski iztirzātas. “Mums rūp, lai šīs sacensības notiek drošā vidē un tās vispār varētu notikt,” pauda Pētersons.

Pētersons jūlijā jau uz ceturto termiņu tika ievēlēts par Florbola savienības  prezidentu. Laiviņš uzsvēra, ka prezidenta vēlēšanas nav bijušas katalizators nesaskaņām. Cita lieta, ka valdē pārstāvēti tikai pieci no 12 virslīgas klubiem, un septiņi tiek tikai informēti par jau gataviem lēmumiem. Tādējādi septiņu klubu pārstāvji nemaz netiek pie vārda un ir spiesti pieņemt nolikumus jau tad, kad tie ir izstrādāti.

Tikmēr Pētersons noliedz komunikācijas problēmas, uzsverot, ka sarunas ar klubiem notiek, un arī nekad neesot bijis tā, ka viņš neatbild uz kādu telefona zvanu. “Mēs neesam nekādā tankā ielīduši,” uzsvēra prezidents.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Florbols
Sports
Jaunākie
Interesanti