Vienojas par minihandbola attīstību Latvijā

Latvijas Handbola federācijas (LHF) un Eiropas Handbola federācijas (EHF) pārstāvji parakstīja vienošanos par minihandbola projekta īstenošanu Latvijā, ceturtdien informēja LHF. Projekts paredz trīs gadus rīkot pasākumus un sniegt palīdzību dažādu projektu īstenošanā.

Sadarbības līgumu puses parakstīja Rīgā notikušajā EHF seminārā. LHF rēķinās, ka minihandbola projekts būs veiksmīgs papildu solis sporta veida attīstībai. Projekts paredz dažādos Latvijas reģionos - Liepājā, Vaiņodē, Dobelē, Jūrmalā, Rīgā, Salaspilī, Ogrē, Aizkrauklē, Jēkabpilī, Rēzeknē, Ludzā, kā arī jaunās pilsētās - trīs gadus organizēt dažādus seminārus un turnīrus. 

Treniņu grupas nodrošinās ar nepieciešamo inventāru, kā arī finansiālu atbalstu saņems minihandbola projektu vadītāji. Sevišķa vērība tiks pievērsta handbola attīstīšanai galvaspilsētā.

Vienošanos no LHF puses parakstīja federācijas prezidents Mārtiņš Bičevskis un ģenerālsekretārs Anrijs Brencāns, savukārt no EHF puses - organizācijas prezidents Žans Brio un ģenerālsekretārs Maikls Vīderers.

Austrumeiropas handbola federāciju seminārā piedalījās 10 valstu pārstāvji, diskutējot par iespējām sporta veida attīstībai reģionā. Pēc LHF ģenerālsekretāra Brencāna iniciatīvas rīkotais seminārs notika pirmo reizi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti