Latvijas burātājs Jānis Preiss ceturtdien Viganjā, Horvātijā, ieņēma otro vietu pēc trim braucienu sērijām "Formula Windsurfing" pasaules čempionātā (PČ) liecina rīkotāju informācija. Atkarībā no laikapstākļiem čempionātā būs līdz piecām sacīkstēm dienā, bet ne vairāk par 15 sacīkšu sērijām. Pēdējie braucieni paredzēti sestdien.

Preiss savā grupā pirmajā braucienā finišēja otrais, bet nākamajos divos braucienos ieņēma trešo vietu, tādējādi sakrājot astoņus punktus. Līderis ar trijiem punktiem ir holandietis Kaspers Baumans.

Ansis Dāle ar 76 punktiem ir 46.vietā, bet pārējie deviņi Latvijas burātāji vairāk nekā 120 dalībnieku konkurencē ieņem vietas ārpus labāko 50 skaita.

Pērn pasaules čempionāts neolimpiskajā "Formula Windsurfing" klasē notika Baltijas jūrā pie Liepājas. "Formula Windsurfing" ir universālākais vējdēļu veids, ar kuru iespējams burāt vienlīdz labi gan lēnos, gan ātros vējos. Tas ir īpaši piemērots vidēja līmeņa un pieredzējušiem braucējiem.