Vadošās sporta organizācijas apmierinātas ar valsts budžetu

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) un Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija (LKSSA) ir gandarītas par sportam atvēlētā finansējuma pieaugumu 2014.gada valsts budžetā, ceturtdien informēja LOK preses dienests. Pieaugums salīdzinājumā ar 2013.gadu ir 1,5 miljoni latu.

Budžets paredz lielāku finansējumu Latvijas komandu sporta spēļu izlasēm, sporta veidu federācijām un to rīkoto pasākumu finansēšanai, sportistu sagatavošanai un startiem olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos, kā arī sniedz papildu atbalstu Latvijas Olimpiešu sociālajam fondam, no kura pabalstus saņem Latvijas Olimpiskajā vienībā iekļautie sportisti un treneri. Budžets paredz arī atbalstīt olimpisko spēļu, reģionālās un jaunatnes programmas.

LOK, LSFP un LKSSA pateicās valsts un valdības vadītājiem par morālo atbalstu, kā arī visu Saeimas frakciju deputātiem, jo īpaši Budžeta un finanšu komisijas vadītājam, Saeimas deputātam Jānim Reiram par sapratni, atbalstu un aktīvo rīcību Latvijas sporta nozarei aktuālo jautājumu risināšanā.

Atzinīgi LOK, LSFP un LKSSA vērtē Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) ierosinājumu palielināt sporta treneru un pedagogu zemākās mēneša darba algas likmi, kā arī atbalstīt sporta infrastruktūras attīstības projektu īstenošanu, tajā skaitā Siguldas bobsleja un kamaniņu trases rekonstrukciju, Siguldas sporta kompleksa būvniecību un citus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti