Sporta ziņas

Eiropas čempionāta kvalifikācija sievietēm volejbolā. Latvija - Bosnija un Hercegovina

Sporta ziņas

EČ kvalifikācija sievietēm volejbolā. Latvija - Bosnija un Hercegovina.Marta Kamēlija Levinska

Latvijas komandu čempionāts pneimatiskajā šaušanā

Tukuma šāvējiem vairākas uzvaras Latvijas čempionātā

Nedēļas nogalē Tukumā aizvadītajā Latvijas komandu čempionātā šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem vairākās disciplīnās augstākā kaluma godalgas ieguva mājinieki. 

Šaušanā ar pneimatisko pistoli dāmām meistarīgākās bija Dobeles sporta skolas pirmās komandas pārstāves Marta Kovaļevska, Selīna Kovaļevska un Agate Rašmane, kura sasniedza individuāli vislabāko rezultātu (571 punktu). Turpretim vīriešu sacensībās sīvā cīņā uzvarēja Tukuma šāvēji Lauris Strautmanis, Andris Peipiņš un labākā rezultāta īpašnieks Emīls Vasermanis.

Finālā cīnoties pēc izslēgšanas sistēmas, šaušanā ar pneimatisko šauteni jaukto pāru konkurencē triumfēja tukumnieki Annija Nadīna Širvanova un Kristers Kolužs.

Kolužs pēc uzvaras intervijā Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka uzvarēt Latvijas čempionātā izdevās ar trešo mēģinājumu. Savukārt Širvanova piebilda, ka panākumu palīdzēja gūt gan veiksme, gan pieredze. 

Komandu ieskaitē šaušanā ar pneimatisko šauteni uzvaras svinēja Aizputes pirmās komandas. Dāmām zeltu ieguva Elva Cinovska, Helēna Rozenberga un Sindija Čīma, turpretim vīriešiem labākie izrādījās Andžejs Gūtmanis, Kārlis Rozenbergs un Raivis Balodis.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Citi
Sports
Jaunākie
Interesanti