Triatloniste Leitāne izcīna sesto vietu Eiropas junioru kausa posmā Rīgā

Latvijas triatloniste Daniela Leitāne svētdien Rīgā izcīnīja sesto vietu Eiropas junioru kausa posmā.

Juniorēm par uzvarētāju kļuva austriete Magdalēna Friha, kura distanci veica vienā stundā, trīs minūtēs un 51 sekundē. Nākamās trīs vietas ieņēma Lielbritānijas sportistes. Sudrabu izcīnījusi Freja Tompsone Frihai zaudēja 41 sekundi, bet Sofija Grīna atpalika vienu minūti un četras sekundes.

Leitāne uzvarētājai zaudēja vienu minūti un desmit sekundes, bet no goda pjedestāla atpalika nieka sešas sekundes. Finišu sasniedza 34 sportistes, kamēr Linda Siliņa un Kristiāna Maskava izstājās.

Junioru konkurencē puišiem uzvarēja brits Daniels Diksons, kurš distanci veica 57 minūtēs un 41 sekundē. Finišā piecas sekundes viņam zaudēja zviedrs Andrēass Kārlsons, bet 11 sekundes atpalika bronzu izcīnījušais brits Metjū Villiss.

No pašmāju sportistiem Artjoms Gajevskis izcīnīja desmito vietu, uzvarētājam zaudējot divas minūtes un vienu sekundi. Vēl no Latvijas sportistiem 15.vietu ieņēma Savelijs Suharževskis, 41. bija Artūrs Zabothens, no 49. līdz 51.pozīcijai finišēja Raimonds Levickis, Jēkabs Audzēvičs un Mārcis Pīnups.

Puišu konkurencē finišēja 55 sportisti, bet Markus Ubavičs un Matvejs Suharževskis izstājās.