«Tenax» handbolisti turpina cīņas bez zaudējumiem

Latvijas handbola virslīgā svētdien centrālā spēle bija starp līdervienību Dobeles “Tenax” un Rīgas “Celtnieku”, kurā ar 40:34 uzvarēja dobelnieki.

Šo sezonu dobelnieki aizvada bez zaudējumiem. Šo spēli “Tenax” aizvadīja mājās, un jau pirms spēles viņu izredzes tika vērtētas augstāk. Lielāko spēles daļu vadībā atradās dobelnieki. Pirms pirmā puslaika beigām sanāca izrāviens, un atpūtā zemgalieši devās ar rezultātu 19:16.

Pēc pārtraukuma “Tenax” kontrolēja spēles gaitu un atradās četrus līdz septiņus vārtus priekšā, kamēr rīdzinieki, lai glābtu spēli, epizodiski mainīja vārtsargu pret vēl vienu laukuma spēlētāju. Taču šīs darbības cerēto efektu nedeva – zemgaliešiem atkal uzvara. Nelīdzēja arī Artūra Lazdiņa 15 gūtie vārti.

“Tenax” spēlētājs Ņikita Pančenko LTV atklāja, ka komanda nospēlējusi labi gan aizsardzībā, gan uzbrukumā un novērtējusi pretiniekus, tādēļ arī svinēta uzvara.