Telpu orientēšanās sacensības pulcē pārsimt dalībnieku

Nedēļas nogalē Baldones sporta centrā un bijušajā Tabakas fabrikas ēkā notika ikgadējās telpu orientēšanās sacensības, kur startēja vairāk nekā 200 dalībnieku no Latvijas un Igaunijas, informēja organizatori. Uzvarēja Igaunijas orientierists Sergejs Rjabiškins un siguldiete Kristīne Veita.

Divās dienās katram dalībniekam bija jāpieveic piecas distances, atrodot 97 kontrolpunktus un uzskrienot apmēram 40 stāvu augstumā, taču distances garums bija apmēram četri kilometri.

Rjabiškins visas distances veica 37 minūtēs un trijās sekundēs, apsteidzot labāko Latvijas telpu orientēšanās meistaru Anatoliju Tarasovu par vairāk nekā trim minūtēm. Rjabiškins Rīgā uzvarēja arī pērn un Igaunijas telpu orientēšanās sacensību seriālā izcīnīja 2. vietu. Trešais bija Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolnieks Alvis Reinsons, kurš lieliski pieteica sevi pieaugušo konkurencē pēc pagājušajā gadā izcīnītās 10. vietas.

Sieviešu konkurencē pārtrūka Madaras Šadrinas uzvaru sērija un par uzvarētāju kļuva Veita. Otro un trešo vietu sadalīja Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolnieces Madara Brice un Annija Anna Zaļaiskalna. Sacensības organizēja BJC "Rīgas Skolēnu pils" sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.