Telpu futbola izlase zaudē cerības Pasaules kausa kvalifikācijā

Latvijas telpu futbola izlase piektdien Eindhovenā ar rezultātu 2:3 piekāpās mājiniecei Nīderlandes valstsvienībai 2016. gada Pasaules kausa (PK) kvalifikācijas pamatturnīra mačā, liecina rīkotāju informācija. Latvijas izlase piedzīvoja otro zaudējumu divās spēlēs, tādējādi zaudējot izredzes iekļūt nākamajā kārtā.

Mača 6.minūtē komandas kapteinis Andrejs Aleksejevs izvirzīja Latvijas izlasi 1:0 vadībā. Spēles otrajā puslaikā valstsvienība nokļuva iedzinējos ar 1:3, taču mača pēdējā minūtē otros vārtus Latvijas komandai guva Oskars Ikstēns.

Spēles 34.minūtē Maksims Seņs nerealizēja soda sitienu, kas tobrīd būtu ļāvis panākt neizšķirtu 2:2.

Pamatturnīra grupas pēdējā mačā Latvijas futbolisti svētdien spēlēs pret Bosniju un Hercegovinu, kas ceturtdien ar 3:4 piekāpās Nīderlandei un piektdien ar 1:8 kapitulēja Spānijai.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase ceturtdien ar 0:7 zaudēja Spānijai.

Kvalifikācijas izslēgšanas kārtā no Eiropas iekļūs kvalifikācijas pamatturnīra septiņu grupu divas labākās komandas. Finālturnīrs nākamgad no 14. septembra līdz 2. oktobrim notiks Kolumbijā.