Taivānas beisbola līga atsāk profesionālus sporta pasākumus Āzijā

Nedēļas nogalē Taivānā startēja sezona vietējā beisbola līgā, sākot sacensības globālās pandēmijas apstākļos, kas citviet Āzijā arvien liedz pilnvērtīgu sporta notikumu norisi. Taivānā beisbols ir populārākais sporta veids, kur sezonā paredzēts aizvadīt apmēram 240 spēļu.

Taivānā ir reģistrēti mazāk nekā 400 inficēšanās ar Covid-19 gadījumu un jaunais koronavīruss ir izraisījis sešu cilvēku nāvi, bet skolas, uzņēmumi un restorāni lielākoties ir atvērti. Taivānā ir liegts aizvadīt lielus sabiedriskus pasākumus un arī beisbola līgas spēles risinās tukšu tribīņu priekšā. 

Toties beisbola komandas brīvi ceļo uz spēlēm dažādās pilsētās un ir gatavas aizvadīt pilnvērtīgu sezonu, vēstīja aģentūra AFP. 

"Mēs esam pasaulē pirmā profesionālā beisbola līga, kas sāk spēlēt," paziņoja Taivānas līga. "Aicinām ikvienu sekot jaunajai 2020.gada sezonai un atvilkt elpu no pandēmijas izraisītā saspringuma." 

Lai gan jau iepriekš Taivānā notika futbola un basketbola spēles, ne visi ir gandarīti par beisbola sezonas sākšanu. Sociālajos medijos daļa oponentu kritizēja beisbola līgu par sacensībām, kur nav iespējams garantēt spēlētāju sociālo distancēšanos, bet citi priecājās par iespēju tiešraidē sekot profesionālu beisbolistu spēlēm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti