Suharevs izcīna EČ sudraba medaļu svarcelšanā U-20 junioriem

Eiropas čempionātā (EČ) svarcelšanā U-20 junioru vecuma grupā Latvijas sportists Ritvars Suharevs otrdien Lietuvas pilsētā Klaipēdā izcīnīja sudraba medaļu, liecina rīkotāju informācija.

Suharevs startēja svara kategorijā līdz 69 kilogramiem. Latvijas sportists raušanā pacēla 137 kilogramus, kas viņam šajā disciplīnā deva mazo sudraba medaļu.

Grūšanas disciplīnā Suharevs pacēla 156 un vēlāk arī 160 kilogramus, taču 163 kilogramus pacelt nebija pa spēkam.

Divu disciplīnu summā Suharevs pacēla 297 kilogramus, kas Latvijas sportistam deva sudraba medaļu.

Eiropas čempiona titulu izcīnīja turks Okjajs Ahmets Turans, kurš summā pacēla 300 kilogramus.

Jau ziņots, ka pirmdien par Eiropas U-20 čempioni kļuva Latvijas sportiste Rebeka Koha. Viņa startēja svara kategorijā līdz 53 kilogramiem. Summā sportiste pacēla 190 kilogramus, atkārtojot pašai piederošo Latvijas rekordu.