Strautmanim 13. vieta Eiropas čempionātā šaušanā ar standarta pistoli

Latvijas sportists Lauris Strautmanis ceturtdien Vroclavā Eiropas čempionātā ieņēma 13. vietu 25 metru distancē šaušanā standarta ar pistoli "Open" klasē.

60 šāvienos Strautmanis tika pie 563 punktiem, ieņemot 13. vietu 49 sportistu konkurencē.

18. vietā ar 562 punktiem ierindojās Ernests Erbs, 27. vietā ar 557 punktiem bija Rihards Zorge, bet 39. ar 544 punktiem finišēja Emīls Vasermanis.

Uzvaru ar 574 punktiem izcīnīja Azerbaidžānas pārstāvis Ruslans Luņevs, sudrabs ar tādu pašu rezultātu tika ukrainim Pavlo Korostiļovam, bet bronza ar 570 punktiem – čeham Matejam Rampulam.

Eiropas čempionāts norisināsies līdz svētdienai.