Sportisti novēl nezūdīties, būt stipriem un atcerēties, ka mēs esam Latvija

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Latvijas vārdu pasaulē nes Latvijas sportisti, liekot par mūsu valsti runāt un apbrīnot to. Viņi sava darba dēļ ļoti bieži ir ārpus savas valsts, un daudzi no viņiem Latvijas simtgadi nevarēja nosvinēt mājās, ģimenes lokā. Taču savus sveicienus ar Latvijas Televīzijas starpniecību viņi sūta Latvijai.

Skrējēja Sindija Bukša Latvijas simtgadē novēl savai valstij izdzīvot vēl daudz sarkanbaltsarkanus zelta mirkļus. “100 metrus jau esam noskrējuši, tāpēc Tev, Latvija, novēlu noskriet vēl tikpat daudz un vēl vairāk! Daudz laimes dzimšanas dienā!” tā vēl Bukša.

Simtgades svinībās ārpus Latvijas bija futbola valstsvienības spēlētāji. Viens no viņiem – Vitālijs Maksimenko norāda, ka šis simtgades gads viņam ir bijis īpašs, jo pasaulē nākusi viņa meitiņa. “Lai latvieši ir laimīgi un neatlaidīgi sava sapņa sasniegšanā. Padarīsim mūsu valsti par skaistāko un labāko, jo Latvija esam mēs!” tā vēl visiem Maksimenko.

“Esiet kopā, esiet draudzīgi un izbaudiet,” novēl basketbolists Dairis Bertāns, paužot nožēlu, ka pats nevar būt mājās simtgades pasākumā.

Biatlonists Andrejs Rastorgujevs savā novēlējumā ir ļoti mērķtiecīgs, vēlot, lai mūsu sportiskie sasniegumi būtu vēl lielāki un pati Latvija būtu viena no stiprākajām valstīm pasaulē.

“Es Jums novēlu būt aktīviem un ambicioziem, ar saviem darbiem darīt mūsu valsti spēcīgu un bagātu. Lai katrs no mums būtu vesels un laimīgs mūsu zemē Latvijā,” šādu novēlējumu sūta olimpietis un ātrslidotājs Haralds Silovs.

Divkārtējais olimpiskais čempions, BMX braucējs Māris Štrombergs, kurš pavisam nesen paziņoja par profesionālās karjeras beigām, novēl: “Vairāk mīlēt, mazāk nīst, vairāk dāvāt un mazāk ņemt! Lai tā labklājība Latvijā vairotos. Par stipru Latviju!”

Tenisiste Aļona Ostapenko, kura gan šobrīd ir Rīgā un spēj novērtēt to: “Droši varu teikt, ka nekur nav tik labi kā mājās. Man ir liels prieks atgriezties. Esam stipri!”

Rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs visiem Latvijā novēl saticību, mīlestību, mieru un mīļumu un neaizmirst pateikt paldies tiem cilvēkiem, kuri šīs sajūtas dod.

Basketbolisti Jānis Timma un Jānis Strēlnieks mudināja neskumt par to, kā nav, bet priecāties par to, kas ir. “Galvenais - esam kopā, kamēr mēs to varam,” tā Jānis Strēlnieks.

Golfa spēlētāja Krista Puisīte, kura šobrīd ir ASV, Teksasas štatā, novēl latviešiem daudz izturības, spēka un vienotības sajūtas.

Hokejists Kaspars Daugaviņš, kurš šo sezonu aizvada Maskavas “Spartak” rindās, teic: “Gribu jums visiem novēlēt būt pacietīgiem, godīgiem un darbu mīlošiem. Jo tikai no mums ir atkarīgs, kāda Latvija būs nākotnē.”

Basketboliste Kitija Laksa pavisam nesen guva nopietnu traumu, kas ilgu laiku liegs viņai iespēju spēlēt basketbolu. Viņa visiem teic: “Esmu lepna būt latviete un lepojos ar to, ko esam sasnieguši šajos 100 gados. Vēlos novēlēt kāpt un tiekties augstāk!”

Motokrosa braucējs Pauls Jonass atgādina, ka sava valsts ir jāmīl ne tikai svētkos, bet arī ikdienā.

Arī vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa ir lakoniska, bet novēlējums ir ļoti sirsnīgs: “Rūpēsimies viens par otru un mūsu zemi Latviju!”

Šveicē spēlējošais Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins sūta visiem Latvijā sveicienus un novēl katram piepildīt savus sapņus.

Kamaniņu braucēja Ulla Zirne novēl: “Saprast un novērtēt, cik lieliskā un unikālā zemē mēs dzīvojam. Mīlēt un rūpēties par mūsu mazo Latviju, bet nebaidīties darīt lielas lietas, lai par mums turpina runāt un brīnīties visā pasaulē.”

Savukārt motokrosa braucējs Kaspars Stupelis atgādina, ka šis ir laiks arī atcerēties par cilvēkiem, kas mums ir devuši šo brīvību, bet rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis novēl visiem būt kopā ar saviem mīļajiem svētkos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti