Spānijas sporta zvaigznes: Ir laiks palīdzēt savai tautai

Izcilais tenisists Rafaels Nadals ceturtdien sāka līdzekļu vākšanu Spānijā koronavīrusa pandēmijā cietušajiem, jau akcijas sākumā gūstot arī citu sporta izcilnieku atbalstu. Spānijas sporta zvaigznes vēlas dot savu ieguldījumu palīdzībā tautiešiem, kuru atbalsts viņiem palīdzējis gūt augstākos sasniegumus sportā.

Akcijas mērķis ir savākt 11 miljonus eiro Sarkanajam Krustam, lai atvieglotu cīņu pret koronavīrusu valstī, kas pandēmijā zaudējusi jau vairāk nekā 4000 dzīvību. 

 

"Spānijas tauta nekad mūs, sportistus, nav pametusi. Pateicoties viņiem, mēs esam tie, kas esam," savā kontā sociālajos medijos vēstīja 19 "Grand Slam" turnīros uzvarējušais Nadals. "Tagad mēs nedrīkstam pamest viņus."

Nadals pastāstīja, ka ierosināja ideju un uzaicināja savu draugu -  divkārtējo Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionu Pau Gasolu - atbalstīt akciju. Gasols nekavējās paziņot par savu atbalstu.

"Spānijas sportisti vienmēr ir centušies gūt slavu mūsu nācijai, šodien mēs gribam ko vairāk," paskaidroja Gasols. "Mēs gribam savākt 11 miljonus eiro un palīdzēt 1,34 miljoniem cilvēku, kuri no koronavīrusa cietuši visvairāk. Mans un Rafas [Nadala] ieguldījums jau ir veikts, un es ceru, ka mūs atbalstīs visi Spānijas sportisti." 

Viens no pirmajiem aicinājumam atsaucās Pasaules kausu ieguvušais futbola vārtsargs Ikers Kasiljass, kā arī kluba "Sevilla" treneris Hulens Lopetegi, aicinot ikvienu Spānijas sportistu iesaistīties kaut vai ar nelielu devumu kā pateicību par tautas sniegto atbalstu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti