Snikus trīsreiz sešiniekā pasaules jāšanas spēlēs paralimpiskajā iejādē

 

Rihards Snikus ar zirgu Chardonnay pasaules Jāšanas spēlēs piektdien Francijā, Normandijā, izcīnīja 6.vietu paralimpiskajā iejādē brīvas izvēles programmā mūzikas pavadījumā, informēja Latvijas Jātnieku federācijā. Snikus iepriekš arī ieguva 5.vietu komandu testā un bija sestais individuālajā testā.

Iejādē brīvas izvēles programmā Snikus startēja 23 dalībnieku konkurencē 1A ieskaites kategorijā un sasniedza augstu rezultātu 72,000%. Latvijas delegācijas vadītājs pasaules Jāšanas spēļu paralimpiskajā turnīrā un Chardonnay īpašnieks Edgars Treibergs uzsvēra, ka konkurence bija vēl nopietnāka nekā 2012.gadā paralimpiskajās spēlēs Londonā, kur Snikus arī bija sestais.

Savukārt Latvijas Jātnieku federācijas ģenerālsekretāre un Snikus trenere Kristīne Lisovska uzteica jātnieku par augstu panākumu, un paskaidroja, ka pasaules Jāšanas spēlēs sportisti kvalificējas tikai pēc iepriekš sasniegtajiem rezultātiem, bet paralimpiskajās spēlēs tiek dota iespēja startēt arī pēc kontinentu pārstāvniecības.

Jau kvalificēšanās startam pasaules spēlēs ir augsts sasniegums, turklāt brīvās izvēles programmā tika sasniegts augsts rezultāts, uzsvēra Lisovska. 

Latvijas sportisti pirmoreiz kvalificējās un piedalās pasaules Jāšanas spēlēs – Snikus paralimpiskajā iejādē un Kristaps Neretnieks šķēršļu pārvarēšanā. Paralimpiskajā turnīrā piedalījās 100 sportistu no 33 valstīm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti