Smaiļotājs Akmens izcīna sudraba medaļu Eiropas junioru čempionātā

Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens svētdien Polijā kļuva par sudraba medaļnieku Eiropas junioru čempionātā 200 metru distancē, informēja organizatori.

Akmens finālbraucienā 0,380 sekundes zaudēja uzvarētājam portugālim Diogu Lopešam. Bronzas medaļu izcīnīja ungārs Balass Birkašs, kurš no uzvarētāja atpalika 0,628 sekundes.

Kanoe airēšanā 200 metros U-23 vecuma grupā 7.vietu ieguva Miķelis Ežmalis, kurš finālā finišēja 2,684 sekundes aiz uzvarētāja krieva Andreja Kraitora.

U-23 ieskaitē smailīšu divnieks Jānis Andersons/Ģirts Alksnis uzvarēja B finālā un tādējādi ieguva 10.vietu kopvērtējumā. Smaiļotājs Kaspars Tīklenieks U-23 B finālā finišēja otrais un ieņēma 10.vietu kopvērtējumā. B finālā junioriem uzvarēja smailīšu divnieks Alberts Vinklers/Vasilijs Andriško, tādējādi iegūstot 10.vietu kopvērtējumā. Junioriem kanoists Rahmats Stromanis B finālā bija piektais un čempionātā ierindojās 14.vietā.

Jau vēstīts, ka kanoists Dagnis Iļjins sestdien Poznaņā finišēja ceturtais U-23 grupā 1000 metru distancē.