Smaiļotājam Rumjancevam 12.vieta Eiropas čempionātā

Latvijas smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs svētdien Portugālē izcīnīja 12.vietu Eiropas čempionātā 200 metru distancē, informēja organizatori. Rumjancevs startēja B finālā, kur finišu sasniedza trešais.

Uzvaru B finālā izcīnīja Lietuvas smaiļotājs Igns Navakausks, kurš Rumjancevu apsteidza par 0,770 sekundēm. Otro vietu deviņu dalībnieku braucienā ieguva dānis Kaspers Bleibahs.

Eiropas čempionāta noslēgumā vēlāk Montemurovelju notiks arī A fināls 200 metros.

Jau vēstīts, ka sestdien 5.vietu 1000 metros izcīnīja kanoists Dagnis Iļjins. Rumjancevs un Iļjins bija vienīgie Latvijas sportisti, kas iekļuva finālos. Priekšsacīkstēs 500 metros neviens Latvijas airētājs fināliem nekvalificējās.