Skrituļslalomists Zvejnieks izcīna rekordaugsto otro vietu Pasaules kausa posmā Itālijā

Latvijas labākais skrituļslalomists Miks Zvejnieks svētdien Itālijā izcīnīja otro vietu Pasaules kausa posmā, kas ir viņa labākais rezultāts, vēsta Latvijas Slēpošanas federācija.

Pēc pirmā brauciena Zvejnieks ieņēma trešo vietu, taču sāncenša neveiksme otrajā braucienā ļāva pakāpties vienu pakāpienu augstāk uz goda pjedestāla.

„Trase bija dinamiska, līdz ar to bija citādāks slaloms,” sacīja Zvejnieks, skaidrojot, ka tā bijusi ātrāka, nekā ierasts.

Par sacensību uzvarētāju kļuva sezonas kopvērtējuma līderis Svens Ortels no Vācijas.

Labāko desmitnieku noslēdza Dāvis Zvejnieks, kas pēc pirmā brauciena atradās 11. pozīcijā.

Pēc četriem posmiem līderos ar 300 punktiem atrodas Ortels, bet 280 punkti ir vācietim Marko Valcam. Arī trešajā vietā ir Vācijas sportists Simons Šahtners, bet nieka 24 punkti mazāk ir Mikam.

Nākamais posms pēc trim nedēļām risināsies Spānijā.

„Spānija, jau kā vienmēr, ir gada labākais skrituļslaloma pasākums. Šoreiz man pirmoreiz karjerā būs jāaizstāv tituls – Eiropas čempionāta zelts paralēlajā slalomu,” teica Miks, skaidrojot, ka tas var radīt papildu spiedienu.