Rīta Panorāma

Imantos - dzejnieka Imanta Ziedoņa „Dzirnakmeņos” gaida ciemiņus

Rīta Panorāma

Intervija ar Aivaru Aksenoku

Telefonintervija ar Anitu Kažemāku

Skrējēja Kažemāka aicina startēt pašas veidotajā Jūrmalas pusmaratona trasē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Garo distanču skrējēja Anita Kažemāka sadarbībā ar organizatoriem izstrādāja Jūrmalas pusmaratona trasi, kas dalībniekus gaidīs sestdien Kauguros. Kažemāka pati Jūrmalā gan neskries, jo piedalīsies Latvijas Olimpiādē.

Kažemāka Kauguros savulaik dzīvojusi, tādēļ vienojās ar organizatoriem izmantot savas zināšanas trases izveidošanā. Trase būs izveidota pilsētas centrā - pilnīgi līdzena bez kalniem un pauguriem, paredzēti tikai vairāki 180 grādu pagriezieni, pastāstīja sportiste.

Pusmaratons Kauguros risināsies pirmoreiz, un skatītājiem būs iespēja atbalstīt savus favorītus. Vienlaicīgi notiks arī Krāsu skrējiens piecu kilometru distancē, kur rīkotāji būs gādājuši arī par dalībnieku krekliņiem, kas vēlāk atgādinās par dalību pasākumā.

Jūrmalas Krāsu skrējienā būs ierīkoti īpaši krāsu punkti katrā kilometrā, un katrā posmā dalībnieki skries cauri citai krāsai - jūras zilai, vasaras dzeltenai,  spilgti oranžai un rozā krāsai. Krāsu skrējienā tiks izmantota licencēta pārtikas krāsviela, kas ir 100% dabīga un nekaitīga gan apkārtējai videi, gan cilvēkiem. Distances finišā būs pieejama tīrīšanas zona, kur organizatoru personāls ar gaisa pūtējiem sagaidīs dalībniekus un nopūtīs lieko krāsas pulveri.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti