Silovs sāk gatavošanos cīņai par Soču olimpisko pjedestālu

Pēc pāris nedēļu ilgušām brīvdienām ātrslidotājs Haralds Silovs šonedēļ sāks gatavoties nākamajai sezonai, kas ziemas sporta veidu atlētiem būs īpaša Soču olimpisko spēļu dēļ. Sarunā Latvijas Televīzijas raidījumā "Labrīt, Latvija!" Silovs pirmdien iepazīstināja gan ar modernāko tehnoloģiju slidošanas inventāru, gan pastāstīja par plāniem un cerībām olimpiskajā sezonā. Silovs lielākoties trenēsies Nīderlandē, lai stiprinātu izredzes nākamgad pakāpties uz olimpiskā pjedestāla.

Silovs pastāstīja, ka pašlaik Latvijā ir acīmredzot vienīgais ātrslidotājs, tomēr tas nemazina viņa apņēmību olimpiskajās spēlēs cīnīties ar sporta veida lielvalstu pārstāvjiem. Par savu stipro pusi Silovs uzskata šorttreka saknes, kas viņam palīdz uzlabot slidošanas tehniku un cīņā ar konkurentiem sasniegt labākus rezultātus. Nākamajā sezonā lieli plāni būs daudziem ātrslidotājiem, tomēr Silovs ir pārliecināts, ka labvēlīgā situācijā viņam ir visas iespējas Sočos cīnīties par medaļu.

"Es tam ticu, un tas ir tiešām ļoti reāli," izredzes pacīnīties par olimpisko godalgu raksturoja Silovs. "Ir daudz apkārtējo faktoru, kas ietekmē rezultātu. Galvenais, lai ir [sportiskā] forma un veselība, jāsakārto domas pareizi. Tad, ja starts izdodas, viss ir iespējams," cerīgi olimpiskajā nākotnē raudzījās sportists.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti