Silovam uzvara Pasaules kausa 1000 metrus distances B grupas sacensībās

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs sestdien izcīnīja uzvaru Vācijā notiekošā Pasaules kausa priekšpēdējā, astotā, posma sacensībās 1000 metru distancē B grupā.

Ar šo panākumu Silovs ieguva iespēju turpmāk startēt 1000 metru distances A grupā.

Silovs distanci veica minūtē un 10,51 sekundē, par 0,79 sekundēm apsteidzot savu tuvāko sekotāju Jevgēņiju Lalenkovu no Krievijas.

Gūtais panākums Silovam deva 25 Pasaules kausa kopvērtējuma punktus.

Vēlāk sestdien notiks arī A grupas sacensības, kurās startēs 20 potenciāli spēcīgākie sportisti.

Pasaules kausa kopvērtējumā šajā distancē Silovs ar 51 punktu ieņem 25.vietu.

Pasaules kausa sacensības Vācijā turpināsies arī svētdien.

Kā ziņots, iepriekšējā Pasaules kausa posmā Silovs izcīnīja uzvaru 1500 metru distancē B grupā, nopelnot iespēju atgriezties 1500 metru distances A grupā. Tāpat viņš izcīnīja otro vietu distancē ar masu startu, izcīnot savu pirmo medaļu Pasaules kausa posmos karjerā.

Silovs karjeru uzsāka kā šorttrekists, bet neilgi pirms Vankūveras Olimpiādes pievērsās arī ātrslidošanai un kļuva par pirmo sportistu, kurš vienās olimpiskajās spēlēs startējis abās disciplīnās. Savukārt pērn viņš pilnībā pievērsās ātrslidošanai, gatavojoties 2014.gada Soču olimpiskajām spēlēm.