Latvijas hokeja virslīga. HK "Mogo" - HK "Prizma"

Ceturtdaļfināla atbildes spēle volejbolā RTU/"Robežsardze" - "Rakvere"

Latvijas sieviešu handbola līga. LSPA - "REIR/Dobele"

Sieviešu handbolā LSPA uzvar «LAT-2002/REIR Dobele »

Latvijas sieviešu handbola virslīgā sestdien savā starpā tikās Latvijas Sporta pedagoģijas augstskolas (LSPA) un "LAT-2002/REIR Dobele" vienības, kurā uzvaru svinēja studentes.

Lai arī zemgalietes ir līgas tabulas pastarītes, spēles pirmajā puslaikā tieši viņas ilgu laiku atradās nelielā vadībā – studentes nekādi nespēja viņas panākt.

Tomēr mājinieču rindās atradās glābējnūjiņa – Kristīne Daņiļenko. Tieši pateicoties viņai, pirmā puslaika izskaņā LSPA pārņēma vadību.

Pēc pārtraukuma spēles sižetā nekas būtiski nemainījās, un studentes pakāpeniski pārsvaru palielināja. Visā spēlē LPSA svinēja uzvaru ar 36:28, bet Daņiķenko viena pati guva 17 vārtus.

Pēc panākuma studentes nostiprinājās tabulas trešajā vietā, no otrajā pozīcijā esošajām “Salaspils SS” handbolistēm atpaliekot tikai par diviem punktiem. Virslīgas kopvērtējuma vadībā ar 22 punktiem 13 spēlēs ir Jēkabpils Sporta skola.