Sporta ziņas

MTB maratons

Sporta ziņas

Jaunajā Latvijas hokeja čempionātā bez sešām Latvijas komandām piedalīsies arī trīs Lietuvas komandas

Lauris Strautmanis uzvarējis Eiropas kausa posmā šaušanā ar mazkalibra ieroci 25m distancē

Šāvējs Strautmanis: Pilnvērtīga gatavošanās palīdzēja uzvarēt Eiropas kausa posmā

Lauris Strautmanis pēc uzvaras Eiropas kausa posmā Slovēnijā šaušanā ar mazkalibra ieroci 25 metru distancē par svarīgu panākuma aspektu intervijā Latvijas Televīzijai nosauca iespēju pilnvērtīgi gatavoties Nacionālo bruņoto spēku paspārnē.

Eiropas kausa posmā Laško pilsētā Strautmanis uzvarēja ātršaušanā ar mazkalibra pistoli pa mērķi ar melno apli. Tukumnieka rezultāts bija 573 punkti. Lauris atzina, ka konkurence bija spēcīga, bet palīdzēja treniņnometne, kas pirms sacensībām tika aizvadīta Igaunijā, kā arī treniņi trenažieru zālē. 

Uzvara atsevišķā posmā dod iespēju Laurim startēt arī Eiropas kausa  finālā.

Strautmanis tāpat kā citi šāvēji pārstāv Armijas sporta klubu un dienē Latvijas armijā. Lauris atzina, ka bez armijas nodrošinājuma turpināt pilnvērtīgus treniņus un startēt sacensībās būtu ļoti sarežģīti. Šāvēji gan saņem algu, gan palīdzību dalībai sacensībās. Bez tik pilnvērtīga atbalsta treniņiem atliktu mazāk laika, jo līdzās sportam būtu jāstrādā kādā pamatdarbā iztikas nodrošināšanai, paskaidroja sportists.

Sezonas izskaņā Strautmanim vēl gaidāmi galvenie starti – septembrī Eiropas čempionāts un Eiropas kausa fināls, bet oktobrī būs pasaules čempionāts Ēģiptē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti