Sporta ziņas

Pasaules čempionāts hokejā U-18. Latvija – Kazahstāna

Sporta ziņas

Latvijas ziemas čempionāts jāšanas iejādē. Terēze Rozenberga

Latvijas šāvējs Lauris Strautmanis gatavojas sezonai

Šāvēja Strautmaņa tēmeklī Pasaules kausa posmā Korejā būs pasaules čempionāts

Pērnvasar bronzas medaļu Eiropas čempionātā izcīnījušais šāvējs Lauris Strautmanis aprīļa otrajā pusē startēs Pasaules kausa posmā Dienvidkorejā, kur Latvijas sportistam svarīgs uzdevums būs izzināt vietējos apstākļus, lai gada otrajā pusē turpat gūtu panākumus pasaules čempionātā.

Sekmes Eiropas čempionātā Laurim nodrošināja zināmu finanšu stabilitāti Latvijas Olimpiskajā vienībā, un domas par karjeras beigšanu ir liktas pie malas. Algotu darbu Strautmanis strādā tikai sešas dienas mēnesī, jo ir panācis vienošanos ar darba devēju, ka galvenais viņam ir šaušana. 

Septembrī Dienvidkorejā paredzētais pasaules čempionāts Strautmanim būs sezonā galvenās sacensības. Mērķis būs iekļūt TOP 16. Tagad Lauris treniņos izmanto modernās tehnoloģijas ar sensoru sistēmām, kas šaušanā palīdz atklāt kļūdas un tās novērst.

Latvijas šāvēju izlase tūrē ir viena no jaunākajām, arī 22 gadus vecais Strautmanis ir patālu no pieredzējušākajiem konkurentiem, jo šaušanā lielākos panākumus mēdz gūt 30 gadu robežu jau sasnieguši sportisti.

Citi
Sports
Jaunākie
Interesanti